Pamuk Şeker Arabası Nasıl Kiralanır?

Uygun Organizasyon, konsept dekorasyonları ve şık tasarımları ile tüm organizasyonlarınızda sizlere kaliteli ve ekonomik pamuk şeker arabası kiralama sunmaktadır. Hayallerinize göre seçilmiş bir mekan ve hayallerinizin belirlediği tasarımlarla organizasyonlarınız bir hayale dönüşsün. Geniş dekorasyon hizmetlerimizden bazıları şu şekilde sıralanabilir;
Düğün süslemeleri: Düğün davetiyeleri için masa ve sandalye süsleri, nikah masası dekorasyonu, gelin yolu dekorasyonu, gelin masası dekorasyonu… Düğün mekanı dekorasyonu: Masa üstü canlı ve yapay çiçek süslemeleri. Şamdanlar, kaideler, peçetelikler, boncuk-payetler-payetler gibi malzemelerle masa süsleri. Sandalye süsleri: Sandalyenin giydirilmesi, sandalyenin saten örtü ile giydirilmesi ve renkli bir kemer ile bağlanması.
Açılış dekorasyonları: Açılış organizasyonları için dekorasyon hizmetleri. Mağaza, ofis, market, mağaza, sergi, gala, alışveriş merkezi vb. Mekanlar ve etkinlikler için dekorasyon açılışları. Balon dekorasyonu, balon zinciri ve kapı kemeri. Balonlardan çeşitli figürler, isim yazma, balonlardan nazar boncukları, papatya balonları, kalp balonları, fiyonklar ve çeşitli balon süslemeleri. Açıklıklar için balonlar, bayraklar, flamalar, tüller ve kumaş süslemeler. Kokteyl masası ve kokteyl alanı dekorasyonu.
Sünnet düğünü süslemeleri: Sünnet düğünü için sünnet süslemeleri ve alan süslemeleri. Sünnet düğünü mekanı, istek ve önerileriniz doğrultusunda sünnet konseptine ve renklerine uygun olarak güzelce dekore edilmiştir. Masa ve sandalye dekorasyonu, sünnet tahtı ve sünnet yatağı dekorasyonu, alanın balonlarla süslenmesi. Balondan nazar boncuğu, balonlara sünnetli çocuğun isminin yazılması, uçan balonlar ve balon ağacı.
Balon dekorasyonu: Etkinlikler için istenilen renklerde zincir balon süslemeler. Balon kapı kemeri. Uçan balon dekorasyonu. Zeplin balonu ve basılı reklam balonları. Balondan çeşitli şekiller yapılarak konsept süslemeler yapılması. Balonlardan, fiyonklu balonlardan, balonlardan, nazar boncuklarından, kalp balonlarından isimler yazmak. Balon dekorasyonu nasıl yapılır? İdeal ölçülerde şişirilen süs balonları çiftler halinde birbirine bağlanır ve dörde katlanır. Bu dörtlü balon topları örgü şeklinde bir ip üzerine dizilerek örgü balon yapılır. Örgü boyu bağlanacak mesafeye kadar örülür ve uygulanacak yere bağlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir